امروز و ساعت دقیقه می باشد.

کی روش بعد از جام جهانی روسیه به ازبکستان میپیوندد

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

کی روش بعد از جام جهانی روسیه به ازبکستان میپیوندد

یک وب سایت ورزشی در ازبکستان خبر داد کی روش موافقت خود را با پیشنهاد فدراسیون این کشور اعلام کرده و دستیارانش هم پس از پایان همین ماه میلادی کار خود را در این کشور آغاز خواهند کرد.

موافقت کی روش با فدراسیون ازبکستان

سایت زابار ازبکستان نوشت ،نماینده فدراسیون فوتبال ازبکستان درباره انتخاب سرمربی جدید و مذاکره با کارلوس کی‌ روش گفت: او هم یکی از نامزدهای هدایت تیم ملی فوتبال ازبکستان است و امکان روی دادن این اتفاق وجود دارد. قرارداد کارلوس کی‌ روش با تیم ملی ایران پس از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پایان خواهد یافت.   مذاکره ما همچنان ادامه دارد و تا پایان ماه جاری میلادی تصمیم نهایی در خصوص کی‌ روش اتخاذ خواهد شد. این مقام مسئول ادامه داد: می‌توانم بگویم که کارلوس کی‌ روش هم علاقه‌مند به سرمربیگری تیم ملی فوتبال ازبکستان است. او هشت سال با تیم ملی فوتبال ایران کار کرده و به دنبال چالش جدیدی است. سایت زابار ازبکستان نوشت: دستیاران کی‌ روش از پایان ماه فوریه میلادی کار خود را در تیم ملی ازبکستان آغاز خواهند کرد و کارلوس کی‌ روش نیز پس از پایان جام جهانی در سمت جدیدش مشغول به کار می‌شود.  

سابقه کی روش :

کارلوس کی روش مربی فوتبال اهل پرتغال و سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال کشورمان است. کی-رش در دو دوره دستیار آلکس فرگوسن در منچستر یونایتد، و دو دوره سرمربی تیم ملی پرتغال بوده‌است و این تیم را در جام جهانی ۲۰۱۰ رهبری کرد. او قبلاً موفق به راهیابی به جام جهانی ۲۰۰۲ با تیم ملی آفریقای جنوبی شده‌بود. از دیگر تجربیات مربیگری وی می‌توان به سرمربیگری رئال مادرید در فصل ۲۰۰۳–۲۰۰۴ لالیگا اشاره کرد که دوران ناموفقی برای وی تلقی می‌شود. او سابقه مربیگری در جی‌لیگ (ژاپن) و ام‌ال‌اس (ایالات متحده) را نیز دارد. کی‌ روش در دوران جوانی خود، از ۱۵ تا ۲۱ سالگی در تیم شهر محل تولد خود در نامپولای موزامبیک، باشگاه فروویاریو نامپولا، دروازه‌بان بود. پس از این که موزامبیک از پرتغال اعلام استقلال کرد و انقلاب میخک در پرتغال اتفاق افتاد، کی‌ روش فوتبال خود را رها کرد و به پرتغال، کشور اجدادی خود مهاجرت کرد. کی‌ روش در دانشگاه صنعتی لیسبون تحصیل کرد و با مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی  گرایش فوتبال فارغ‌التحصیل شد. او مربیگری را از سال ۱۹۷۸ با سرمربیگری تیم دانشگاه محل تحصیل خود که ۲ سال به طول انجامید آغاز کرد. در سال ۱۹۸۱ سرمربی تیم زیر ۱۳ سال باشگاه دسته دومی اسپورتینگ لیسبون الیویاس شد و سپس در بلننسیش مربی تیم زیر ۱۵ سال بود. در فصل ۱۹۸۴–۱۹۸۳، دستیار تیم بزرگسالان استوریل پرایا در لیگ برتر فوتبال پرتغال بود.      
تاریخ: 2018/02/08 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "کی روش بعد از جام جهانی روسیه به ازبکستان میپیوندد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه