امروز و ساعت دقیقه می باشد.

عکس های جدید مایلی سایرس 2013

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

عکس های جدید مایلی سایرس 2013

عکس های جدید مایلی سایرس 2013

Miley-Cyrus-1

مایلی سایرس

Miley-Cyrus-2

مایلی سایرس

Miley-Cyrus-10

مایلی سایرس

Miley-Cyrus-11

عکس های مایلی سایرس

Miley-Cyrus-12

عکس های مایلی سایرس

Miley-Cyrus-13

عکس های مایلی سایرس

Miley-Cyrus-3

عکس های مایلی سایرس

Miley-Cyrus-4

مایلی سایرس 2013

Miley-Cyrus-6

مایلی سایرس 2013

Miley-Cyrus-8

مایلی سایرس 2013

Miley-Cyrus-9

مایلی سایرس 2013

بیوگرافی مایلی سایرس

مایلی ری سایرس (به انگلیسی: Miley Ray Cyrus)‏ (زاده ۲۳ نوامبر ۱۹۹۲) هنرپیشه، خواننده‌ی پاپ و ترانه‌سرای آمریکایی است.او پس از بازی در نقش مایلی استوارت/هانا مونتانا∗ در سریالی به نام هانا مونتانا∗ از تولیدات شبکه دیزنی به شهرت رسید.
مایلی پس از آغاز هانا مونتانا در مارس ۲۰۰۶ بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و به وجد آمد.به دنبال موفقیتهای این برنامه تلویزیونی، در اکتبر ۲۰۰۶ یک سی دی شامل ۸ ترک که توسط مایلی سروده شده و مربوط به ترانه‌های این سریال می‌شد به بازار عرضه شد. او در دسامبر ۲۰۰۷ رتبهٔ هفدهم در رده بندی مربوط به ۲۰ پردرآمدترین تازه کاران∗ زیر ۲۵ سال را با درآمد سالیانه بالغ بر ۳/۵ میلیون دلار آمریکا به خود اختصاص داد.

سایرس در ۲۳ ژوئن ۲۰۰۷ با انتشار آلبوم ملاقات با مایلی سایرس∗ حرفهٔ موسیقی را به طور مستقل آغاز کرد که شامل تک آهنگی با نام «تو را دوباره می‌بینم»∗ بود که اولین ترانهٔ وی در ۱۰ ترانهٔ برتر(Top 10) به حساب می‌آید. این ترانه به مایلی کمک کرد تا از رادیو دیزنی به ۴۰ ترانهٔ برتر رادیوی اصلی گذار پیدا کند و باعث شد راه برای هنرمندان دیزنی در عرصه‌های بالاتر باز شود.

دومین آلبوم او با عنوان بریک اوت∗ در ۲۲ ژوئیه ۲۰۰۸ منتشر شد که در حقیقت اولین آلبوم او فاقد ترانه‌های متن سریال هانا مونتانا محسوب می‌شد. هر دوی این آلبومها با استقبال گرمی از طرف بیلبورد ۲۰۰ مواجه شده و در صدر این فهرست قرار گرفتند. در سال ۲۰۰۸ او در فیلمی با عنوان Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert ایفای نقش کرد.
مایلی همچنین در سال ۲۰۰۸ در انیمیشن بُلت∗ هنرنمایی کرد و ترانه‌ای با عنوان «فکر می‌کردم تو را گم کردم»∗ را به همراه جان تراولتا برای آن خواند که باعث نامزد شدن او در گلدن گلوب نیز شد. او در فیلم دیگری که مربوط به هانا مونتانا می‌شد، به نام هانا مونتانا: فیلم∗، شرکت کرد که این فیلم در ۱۰ آوریل سال ۲۰۰۹ بر روی پرده رفت. همچنین او تک آهنگ «صعود»∗ را به عنوان موسیقی متن این فیلم خواند. مایلی در سال ۲۰۰۸ در فهرست ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار جهان در سال ۲۰۰۸ از مجلهٔ تایم قرار گرفت.مجلهٔ فوربز او را در لیست ۱۰۰ هنرمندی که درآمدی بیش از ۲۵ میلیون دلار آمریکا را دارند به عنوان سی و پنجمین نفر انتخاب کرد.
سال‌های آغازین زندگی
سایرس در شهر نشویل واقع در ایالت تنسی زاده شد.مادرش لتیشیا تیش∗، پدرش خواننده و نوازندهٔ سبک کانتری با نام بیلی ری سایرس∗ و پدربزرگش ران سایرس بود. او دو برادر ناتنی با نامهای کریستوفر کدی∗ و تریس سایرس∗ دارد، که دومی خواننده و نوازنده گیتار گروه راک با نام ایستگاه مترو∗ در ایالت کالیفرنیا است. مایلی همچنین یک خواهر ناتنی بزرگتر از خود با نام برندی∗، یک برادر کوچکتر با نام بریسون∗ و یک خواهر کوچکتر از خود با نام نوآ ∗ که هنرمند هم هست، می‌باشد. والدینش نام او را دیستنی هُپ∗ (در انگلیسی به معنای امیدوار به سرنوشت) گذاشتند چراکه اعتقاد داشتند او کارهای بزرگی را در آینده انجام می‌دهد. نام مستعار «مایلی» به دلیل چهرهٔ همیشه بشاش او برایش انتخاب شد.او بعدها که به شهرت رسید نام مستعار دیگر (ماری)را هم به نام خود اضافه کرد که به دلیل علاقه وافر او به خواننده معروف (ماریان کری)بود.
سایرس در مدرسهٔ متوسطهٔ “Heritage” تحصیل می‌کرد و در آنجا چیرلیدر بود.و هم اکنون او به مدرسه‌ای واقع در منطقهٔ Options For Youth می‌رود. او همچنین یک معلم خصوصی در مورد برنامهٔ تلویزیونی خود دارد. او در مزرعهٔ والدینش در خارج نشویل بزرگ شد.

 

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۴/۳۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
zoha می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۳)

انقدددد عمل میکنه میماله این شد حیف دخترای ایرانی

محمد می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۴)

هر چی باشه از دخترای ایرانی که بهتره.

zoha می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۵)

محمد ببند اون دهنت…

saghar می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۶)

مثلا الان میخواد خودشو شبیه p!nk کنه عایا؟ اصلا که شبیهش نشده :l

Waran می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۶)

ببینید بچه ها همه ی ما ایرانی هستیم حق توهین ب مردم کشورمون نداریم فقط ما اینجا در مورد یازیگر یا خواننده ی خارجی نظر میدیم دیگه نیازی ب دعواکردن نیست.

محمد می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۷)

جواب ابلهان خاموشی است.

zoha می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۷)

بیشین بینیم بچه..

مهنا جووون می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۸)

مایلی هم وحشی سده یه زمانی ادم بوداااا!

ریحانه می گوید: (۱۳۹۲/۰۵/۰۹)

واقعا چندشه . اه اه آدم اوقش میگیره بازم صد رحمت به گدا گشنه های افغانی

ضد مایلی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۱۷)

واس اونایی ک فک میکنن خوشگله ب شدت متاسفم.

ایمان هادی پور می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۲۱)

من عاشقتم مایلی جون .ای کاش میدونست …

سارا می گوید: (۱۳۹۲/۰۹/۲۲)

من که اولش فیلم هانا مونتانا پخش می شد عاشق مردش شده بودم اما از موقعی که دیوونه شد فقط عکساشو نگاه میکنم و تاسف میخورم.ولی دختر خوشگلیه

fuck می گوید: (۱۳۹۳/۰۹/۲۴)

عاشقشم

ارسال نظر در "عکس های جدید مایلی سایرس 2013"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.