امروز و ساعت دقیقه می باشد.

گردهمایی دختر و پسرهای مو فرفری برای اهداء خون! + عکس

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

گردهمایی دختر و پسرهای مو فرفری برای اهداء خون! + عکس

فارس: هیچ کس با شادی جوان، جمع شدن آن ها و از همه مهمتر عمل انسانی مانند اهداء خون مخالف نیست، اما اینکه برخی ارزش های جامعه زیر پا گذاشته شود و برای اقناع یا گول زدن افکار عمومی عمل انسانی را در کنار آن قرار داد، کمی توهین به افکار عمومی خواهد بود.

سایت خبری قاصد نوشت: همیشه بحث بر سر عیاران وجود داشت که آیا کاری که انجام می دهند درست است یا نه. حالا اینکه گروهی که از سوی بزرگ و کوچک، چپ و راست و پیر و جوان کشور به خاطر ظاهر و کارهایی که انجام می دهند نفی شده اند ، گردهمایی بعدی خود را برای خون دادن برنامه ریزی کنند، توجیه رفتار و کارهای آن ها نخواهد بود.

اول بهمن ماه سال گذشته بود که گروه تحت عنوان “موفرفری ها” از طریق شبکه اجتماعی فیس قراری جذاب برای رسانه های غربی، در پارک ملت تهران گذاشتند.

تا اینجای کار هیچ کس مخالفتی با تفریح و شادی چند جوان نداشت. اما پس از گردهمایی این افراد و رفتار و ظاهر دختران و پسرانی که در این گردهمایی حضور داشتند و بازتابی که رسانه های مختلف و سایت های اینترنتی در مورد این گردهمایی داشتند ، بسیاری از افراد جامعه نسبت به این اقدام معترض شدند.

حالا پس از گذشت یکسال از این موضوع بار دیگر این گروه که برای خود تشکیلاتی نیز در شبکه اجتماعی فیس بوک تشکیل داده اند گردهمایی جدیدی ترتیب داده اند. این گروه این بار نه در پارک ملت بلکه برای خون دادن گردهمایی خود را در یکم بهمن ماه برنامه ریزی کرده اند.

“موفرفری های دختر و پسر و خون دادن!” شاید خیلی سخت باشد که رابطه ای میان این دو پیدا کنی. اما با قدری تفکر می شود درک کرد که پس از اتفاق های سال گذشته و واکنش جامعه، این گروه برای موجه جلوه دادن گردهمایی خود اقدام به تبلیغ برای خون دادن کرده اند.

بدون شک هیچ کس با شادی جوان، جمع شدن آن ها و از همه مهمتر عمل انسانی مانند اهداء خون مخالف نیست، اما اینکه برخی ارزش های جامعه زیر پا گذاشته شود و برای اقناع یا گول زدن افکار عمومی عمل انسانی را در کنار آن قرار داد، کمی توهین به افکار عمومی خواهد بود.

راستی، این بار چند رسانه غربی برای پوشش این اقدام افرادی که بیشتر آنها واقعا موفرفری نیستند خواهند آمد ؟! …

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small عکس جدید سلنا گومز و جاسیتن بیبر

تاریخ: ۱۳۹۰/۱۰/۱۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "گردهمایی دختر و پسرهای مو فرفری برای اهداء خون! + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد