امروز و ساعت دقیقه می باشد.

آگهی جالب و متفاوت درمورد زنان عربستانی + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

آگهی جالب و متفاوت درمورد زنان عربستانی + عکس

162155

 آگهی جالب و متفاوت درمورد زنان عربستانی + عکس

خشونت علیه زنان در عربستان سعودی دست مایه یک آگهی تبلیغاتی شده است که نشان از عدم توانایی برای پنهان کردن آثار خشونت علیه زنان است.  “سی ان ان ترک” گزارش داد، در این تصویرصورت یک زن برقع پوش عربستان سعودی دیده می شود که یکی از دو چشم او که از پوشش برقع قابل رویت است ، آثار ضرب و شتم دارد.  در زیراین اعلامیه نوشته شده است :” بعضی چیزها را نمی شود پوشاند. بیایید با هم  خشونت علیه زنان را به مبارزه بطلبیم. ”
این تصویر از سوی بنیاد خیریه ” ملک خالد” و برای مبارزه علیه خشونت علیه زنان در عربستان توزیع شده است. بنیاد خالد یک موسسه خیریه است که در سال 2001  از سوی فرزندان ملک خالد پادشاه اسبق عربستان (1982-1975)  تاسیس شده است.

این نخستین بار است که یک نهاد وابسته به خاندان سلطنتی عربستان مساله خشونت علیه زنان را به عنوان یک معضل اجتماعی مورد توجه قرار می دهد و درباره آن آگهی تبلیغاتی توزیع می کند. نهادهای حامی حقوق بشر و حقوق زنان در عربستان و جامعه بین المللی انتقادات گسترده ای از نحوه رفتار با زنان در عربستان دارند. در عربستان زنان حق رانندگی ندارند و در بسیاری از شهرهای این کشور بدون محارم خود نمی توانند در اماکن عمومی حضور پیدا کنند.

منبع : عصر ایران

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۴ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "آگهی جالب و متفاوت درمورد زنان عربستانی + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.