امروز و ساعت دقیقه می باشد.

اتوبوس دانشجویان قزوین له شد + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

اتوبوس دانشجویان قزوین له شد + عکس

اتوبوس دانشجویان قزوین له شد + عکس

تصادف اتوبوس دانشجویان دانشگاه قزوین 35 مجروح و یک کشته برجای گذاشت.
شبکه ایران، ساعت 31: 6 صبح روز گذشته، یک اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه قزوین در برخورد با پشت یک دستگاه تریلر واژگون شد که در این حادثه راننده اتوبوس جان سپرد و 35 نفر زخمی شدند.

به گزارش گروه امداد، در این حادثه دانشجویان درون اتاقک در هم کوبیده و واژگون شده اتوبوس گیر افتاده بودند و نیرو‌های هلال احمر آنان را نجات دادند و مجروحان حادثه را به بیمارستان‌‌ها منتقل کردند.

بیشتر دانشجویان زخمی به صورت سرپایی توسط امدادگران درمان شدند و بقیه زخمی‌‌ها به بیمارستان‌‌های هشتگرد و کرج انتقال یافتند. یکی از پرستاران بیمارستان شهید مدنی کرج گفت: تمامی مصدومان که بیشتر از ناحیه صورت زخمی شده بودند، به طور سرپایی درمان و مرخص شدند.

معاون عملیات پلیس‌راه کشور علت وقوع این حادثه را سرعت غیرمجاز راننده اتوبوس اعلام کرد و گفت: سرعت غیرمجاز باعث شد راننده نتواند بموقع اتوبوس را کنترل کند و خودرو در برخورد با تریلر واژگون شده است.

متأسفانه در این حادثه راننده اتوبوس در دم‌ جان باخت. رئیس عملیات هلال احمر استان البرز گفت: 23 نفر از مصدومان به بیمارستان کرج و 12 نفر به بیمارستان هشتگرد فرستاده شده بودند. یکی از دانشجویان مصدوم در این تصادف نیز به شوک گفت: ما دانشجویان دانشگاه قزوین هستیم که توسط سرویس دانشگاه از کرج به راه افتادیم تا اینکه دچار این حادثه شدیم.

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۰۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "اتوبوس دانشجویان قزوین له شد + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.