امروز و ساعت دقیقه می باشد.

این دختر 2 سال روی یک درخت زندگی کرد + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

این دختر 2 سال روی یک درخت زندگی کرد + عکس

این دختر 2 سال روی یک درخت زندگی کرد + عکس

درختان شش های زمین هستند ولی به غیر از تصفیه کردن هوا فواید فراوان دیگری هم دارند از این رو همیشه دوست داران محیط زیست نگاهی ویژه به آن داشته اند.
چندین سال است که به دلایل مختلف ناملایماتی هایی با درختان می شود که بارزترین نمونه آن قطع کردن بی وقفه درختان کهنسال است که در تمام دنیا در حال گسترش است.

دوست داران مخیط زیست همیشه برای جلوگیری از این روند قطع درختان کمپین هایی را تشکیل می دهند و اقدامات مختلفی برای آگاه کردن جهانیان انجام می دهند. برخی از این اقدامات گاهی بسیار موثر هستند.

“جولیا هیل” یک دوست دار محیط زیست است که برای نشان دادن اهمیت درختان کاری عجیب انجام داده است. او نزدیک به دوسال است درپی حمایت از یک درخت روی آن زندگی میکند.

این جوان 22 ساله قبل از آغاز زندگی روی درخت تصادفی وحشتناک داشت که باعث شد قدرت تکلم از او گرفته شود از این رو کسی را برای صحبت کردن نیاز نداشت و به صورت داوطلبانه زندگی روی درخت را انتخاب کرد.

این خانم برای نجات درختی به نام “لونا” و جنگل های  “ردوود” 738 روز بالای درختی 60 متری که قدمتی 1500ساله دارد زندگی کرد. این حرکت او به عنوان یک رکورد و عملی بشر دوستانه شناخته میشود و نظر جهانیان را به خود جلب کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۸/۰۶ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
الهام می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۶)

آخی خوش به حالش آرزوی منم هست روی یه درخت زندگی کنم.

فرامرز تهرانی می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۶)

خیلی‌ها همین یک تکه جا را هم ندارند تا شب را به صبح برسانند.

neda می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۷)

ایولا

ارسال نظر در "این دختر 2 سال روی یک درخت زندگی کرد + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.