امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | بانوی اول امارات کیست؟ (+ عکس)

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

بانوی اول امارات کیست؟ (+ عکس)

158988

بانوی اول امارات کیست؟ (+ عکس)

خانم “بنت الحسین” به عنوان بانوی اول “امارات” و همسر ولیعهد، جانشین و نخست وزیر این شیخ نشین، آقای “شیخ محمد بن راشد آل مکتوم”، همانند سایر بانوان اول دول خاورمیانه در زمینه های مختلف به ایفای نقش پرداخته و نقش تعیین کننده ای در سیر و حرکت این کشور شیخ نشین، به سوی سبک زندگی لیبرالی دارد.
خانم “بنت الحسین” که کانون آغازین و نقطه شروع این تغییرات در امارات را حوزه “ورزش” قرار داده، خود به شکل حرفه ای به سوارکاری می پردازد.
اگر چه ورزش سنتی این منطقه در گذشته شتر سواری، آن هم فقط مخصوص مردان بوده، اما خانم “بنت الحسین” توانسته تا با اعمال تغییرات و انجام ورزش های جدید نظیر سوارکاری، گلف، کاراته و …، زمینه حضور هر چه بیشتر و متنوع تر جوانان و بالاخص زنان و دختران اماراتی را فراهم نماید.

بر این اساس خانم “مائده شیخ محمد” دختر امیر امارات نیز کاراته کار بوده و سابقه شرکت در مسابقات بین المللی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

به این ترتیب حوزه ی اصلی عمل خانم “بنت الحسین” صحنه ی ورزش قلمدادشده و مراتب بعدی ورود ایشان در حوزه های آموزش و پرورش، بهداشت و … می باشد. ورود خانم “بنت الحسین” در عرصه سیاست خارجی نیز، همچون سایر بانوان اول این منطقه ی مسلمان، در قالب سفیر صلح سازمان ملل برای برنامه جهانی غذا و حمایت مالی و غذایی از کشورهای فقیر بوده است

منبع : البرز نیوز

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۲۸ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "بانوی اول امارات کیست؟ (+ عکس)"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.