امروز و ساعت دقیقه می باشد.

تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا

تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا

 افشین قطبی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران به خاطر خداحافظی رسمی مهدی مهدوی‌کیا از دنیای فوتبال، پیامی را خطاب به کاپیتان پیشین تیم ملی نوشت. متن این پیام که در اختیار مهر قرار گرفته، بدین شرح است: “مهدی مهدوی‌کیا نقش مهمی در تاریخ فوتبال ایران ایفا کرده است. مشارکت او در فوتبال توسط بسیاری از نسل‌های فوتبال به خاطر آورده خواهد شد.

سرعت، قدرت و نفوذهای او از سمت راست و تغییر مسیر بازی برای همیشه زنده و در یاد خواهد بود. او یک کاپیتان و بازیکن بزرگ بود و مهمترین مرد میدان. ما برای یک مدت کوتاهی با همدیگر کار کردیم اما من او را برای همیشه در یاد خواهم داشت. برای او بهترین آرزوها و شادی را در مراحل بعدی زندگی‌اش دارم. به عنوان مربی پیشین تیم ملی ایران می‌خواهم از مهدی برای دوران باورنکردنی‌اش هم در باشگاه و هم تیم ملی ایران تشکر کنم.”

تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا

از سوی دیگر مراسم تجلیل هنرمندان از مهدی مهدوی‌کیا و به این دلیل که خداحافظی کاپیتان پیشین پرسپولیس از دنیای فوتبال بعد از شکست این تیم برابر سپاهان در فینال جام حذفی به شکلی ناخوشایند انجام پذیرفت، برگزار شد. در این مراسم اهالی سینما و موسیقی دور هم جمع شدند تا از تلاش‌های مهدی مهدوی‌کیا در سال‌های حضور در تیم ملی فوتبال ایران تشکر کنند.

مرتضی احمدی، مصطفی زمانی، امیر جعفری، اشکان خطیبی، محراب قاسم‌خانی، شقایق دهقان، مهراوه شریفی‌نیا، رضا یزدانی، میلاد کی‌مرام، علی لهراسبی، سیدمهدی رحمتی، آرش برهانی، جواد کاظمیان، پژمان جمشیدی و هادی مهدوی‌کیا از چهره‌های شاخص حاضر در این مراسم بودند.

تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا

ضمن اینکه پیراهن شماره 2 مهدی مهدوی‌کیا که در بازی ایران و آمریکا در جام جهانی 1998 بر تن کرده بود و گل دوم ایران را در آن مسابقه فراموش نشدنی به ثمر رسانده بود، توسط کمپانی پوما رونمایی شد. این پیراهن توسط مهدوی‌کیا امضا شد تا به این کمپانی در آلمان ارسال شود. همچنین این شرکت هدیه‌ای ویژه به مهدوی‌کیا اهدا کرد.

در بخش دیگری از این مراسم که به همت نشریه رویش برگزار شد، کیکی بزرگ که طرح آن پیراهن شماره 2 مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بود، توسط این بازیکن محبوب فوتبال ایران بریده شد.

تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا

مهدی مهدوی‌کیا که از حضور شخصیت‌های هنری و ورزشی در این مراسم کاملا غافلگیر و سورپرایز شده بود، گفت: این چند ماه، ماه‌های عجیبی در زندگی من بود. خودم هرچه فکر می‌کنم هنوز نتوانستم اتفاقاتی که برایم رخ داد را کنار هم قرار دهم.

وی افزود: این مراسم، شب خوبی را برای من رقم زد زیرا دیدم دوستان هنرمندم چقدر به من لطف کرده‌اند و امشب دور هم جمع شدند. من این شب را هیچوقت فراموش نمی‌کنم و از حضور در این مراسم انرژی بسیار زیادی گرفتم.

منبع : باشگاه خبرنگاران

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مهدی عسگری می گوید: (۱۳۹۲/۰۳/۰۲)

ممنون از اقدام زیبای همه بازیگران با معرفت و دوست داشتنی وطنمان.

ارسال نظر در "تصاویر تجلیل هنرمندان و بازیگران مشهور از مهدی مهدوی ‌کیا"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.