امروز و ساعت دقیقه می باشد.

حمله وحشیانه این معلم به دختر دبیرستانی + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

حمله وحشیانه این معلم به دختر دبیرستانی + عکس

حمله وحشیانه این معلم به دختر دبیرستانی + عکس

تصاویر گرفته شده از حمله وحشیانه یک معلم در دبیرستانی در کالیفرنیا به یک دختر دانش‌آموز ۱۵ ساله مسئولان مدرسه را شوکه کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تصاویر گرفته شده از حمله وحشیانه یک معلم در دبیرستانی در کالیفرنیا به یک دختر دانش‌آموز ۱۵ ساله مسئولان مدرسه را شوکه کرد.

تصاویر که به‌وسیله دوربین‌های تلفن همراه دانش‌آموزان گرفته شده نشان می‌دهد که جروبحث شاگرد و معلم به نزاع و دعوای وحشتناکی کشیده می‌شود و معلم عصبانی به سمت این دانش‌آموز دختر حمله می‌برد تا خفه‌اش کند.

این حادثه در دبیرستان پیتزبورگ کالیفرنیا اتفاق افتاده و انتشار فیلم آن بسیاری از رسانه‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده است. دختر ۱۵ ساله، اشلی جانسون که یک سیاه پوست است بشدت به‌وسیله معلم سفید پوست خود مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد و پس از این حادثه اشلی فوراً به بیمارستان منتقل می‌شود.

پزشکان گفته‌اند که او از ناحیه گردن دچار جراحات جدی شده است. معلم خاطی، ویت مایر در دفاع از خود گفته اشلی در کلاس درس هرج‌ومرج به‌وجود آورده بود و او چاره‌ای نداشت که برای مهار دختر، به زور متوسل شود.

خانواده اشلی قصد دارند از مسئولان دبیرستان و معلم خاطی شکایت کننده چرا که معتقدند چنین اتفاقی ممکن است برای دیگر شاگردان کلاس نیز رخ دهد.

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۳ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مهرداد می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۳)

تو ایران که معلم ها از همه وحشی ترند من زمانی که میرفتم دبیرستان یارو معلمه دست یکی رو با صندلی شکوند…. پسره یک کلمه برگشت به معلم ریاضی گفت درست درس نمیدی………..

saeed می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۴)

این معلمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، نژاد پرسته.

فریماه می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۵)

وااااااااا حدا شفاش بده

mohamad rasool می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۶)

شاید طرف روانی بوده

ارسال نظر در "حمله وحشیانه این معلم به دختر دبیرستانی + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.