امروز و ساعت دقیقه می باشد.

خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر

خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر

از دیرباز و در همه جهان زندگی خصوصی ورزشكاران مشهور به خصوص فوتبالیست ها مورد اهمیت رسانه ها و مردم بوده. این مسئله در ایران نیز صدق می كند و خیلی از مردم دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشكاران مورد علاقه خود مطلع شوند.

به گزارش پرشین وی به نقل از مشرق، یكی از مواردی كه بسیاری می خواهند بدانند این است كه فوتبالیست ها و مربیان معروف چه ماشین هایی سوار می شوند و به چه اتومبیلهایی علاقه دارند. این علاقه معمولا مورد استقبال فوتبالیست های ایرانی واقع نمی شود و سعی می كنند مانند سایر مسائل زندگی شان، اتومبیل های اصلی خود را پنهان كنند و با ماشین دیگری سر تمرین بروند یا در اماكن عمومی ظاهر شوند. علت این را می توان در دلایلی چون تمارض به پایین بودن مبلغ قرارداد، در امان ماندن از مزاحمان احتمالی و … جستجو كرد.

یك دلیل دیگر كه به یك سالی است مانع از خرید ماشین های گران قیمت از سوی فوتبالیست ها شده، افزایش نرخ ارز و به تبع آن چند برابر شدن قیمت ماشین های خارجی است. به همین خاطر برخی بازیكنان كه ماشین خارجی داشتند با فروختن اتومبیل های خود، پول آن را در مشاغل دیگر سرمایه گذاری كرده و ماشین های معمولی سوار می شوند.

به هر حال وقتی فوتبالیست ها به طور میانگین روزانه 2-3 ساعت از وقت خود را سر تمرین هستند و در بقیه ساعات شبانه روز مشغله خاصی ندارند، اتومبیل می تواند گزینه مناسبی برای پر كردن گوشه ای از اوقات فراغتشان باشد.

خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر

در ادامه به ماشین برخی بازیكنان و مربیان مشهور اشاره ای می كنیم:

پرسپولیس:
یحیی گل محمدی:
سرمربی پرسپولیس كه روز یكشنبه جام حذفی را از دست داد و در آستانه اخراج از این باشگاه قرار دارد، از هیوندای سوناتا استفاده می كند و آن چنان ماشین باز نیست.

علی كریمی:
جادوگر قرمزها كه خودش هم نمایشگاه ماشین دارد، معمولا مدل های مختلف بی ام و را امتحان می كند.

مهدی مهدوی كیا:
این بازیكن هم كه یكشنبه و پس از شكست مقابل سپاهان در فینال جام حذفی كفشهایش را آویخت، از زمان حضورش در ایران پورشه مدل كاین سوار می شود.

خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر

محسن بنگر:
مدافع سابق سپاهان كه فصل موفقی را در پرسپولیس نگذراند، معمولا با بی ام دبلیو X6 به تمرینات می آید؛ خودرویی كه حدود 700 میلیون تومان ارزش دارد.

غلامرضا رضایی:
او عاشق تویوتا لندكروز است و معمولا یخچال ماشینش هم پر از آب میوه های مختلف است!

كریم انصاری فر
مهاجم جوان پرسپولیس نیز علاقه زیادی به پورشه دارد و معمولا با یك مدل از این اتومبیل رفت و آمد می كند.

استقلال:
امیر قلعه نویی:
سرمربی استقلال كه چند سال پیش در یك برنامه 90 اعلام كرد اگر پول داشته باشد هواپیمای اختصاصی می خرد، این روزها با اتومبیل گران قیمت و میلیاردی با نام “مازراتی” رفت و آمد می كند. قلعه نویی قبل از این، بنز سوار بود.

جواد نكونام:
كاپیتان تیم ملی كه از اوساسونا به جمع استقلالی ها پیوست، علاقه خاصی به پورشه دارد و معمولا از این ماشین استفاده می كند. ماشینی كه نزدیك به 700 میلیون قیمت دارد.

خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر

مجتبی جباری:
هافبك بازیساز استقلال كه این فصل بر خلاف سالهای پیش زیاد مصدوم نشد، علاقه زیادی به مرسدس بنز دارد.

مهدی رحمتی:
دروازه بان استقلال معمولا با پژو 206 سر تمرین می آید و می گوید ماشین دیگری ندارد. البته او چندی پیش با یك “پنتیاك” پلاك موقت سر تمرین استقلال رفت.

ایمان موسوی:
مهاجم جدید استقلال كه توفیق چندانی در این تیم پیدا نكرد یك لكسوس آبی كروك دودر دارد. امیر قلعه نویی در ابتدای حضور این بازیكن در استقلال اجازه نمی داد او ماشینش را سر تمرین بیاورد.

خسرو حیدری:
این بازیكن استقلال هیوندای IX55 دارد و معمولا اتومبیل دیگری سوار نمی شود.

فرهاد مجیدی:
او قبلا بی ام و سوار می شد ولی چند وقتی است از رنجرور استفاده می كند.

در ادامه به اتومبیل برخی چهره های شاخص فوتبالی سایر تیمها نیز اشاره می كنیم:
علی دایی:
سرمربی متمول راه آهن كه توفیق زیادی در كارهای اقتصادی دارد، تا قبل از تصادف مرگبار سال گذشته اش از پرادو استفاده می كرد ولی پس از اینكه ماشینش چپ شد، به پورشه مدل پانامرا رو آورده است.

مجتبی جباری: هافبك بازیساز استقلال كه این فصل بر خلاف سالهای پیش زیاد مصدوم نشد، علاقه زیادی به مرسدس بنز دارد. مهدی رحمتی: دروازه بان استقلال معمولا با پژو 206 سر تمرین می آید و می گوید ماشین دیگری ندارد. البته او چندی پیش با یك "پنتیاك" پلاك موقت سر تمرین استقلال رفت. ایمان موسوی: مهاجم جدید استقلال كه توفیق چندانی در این تیم پیدا نكرد یك لكسوس آبی كروك دودر دارد. امیر قلعه نویی در ابتدای حضور این بازیكن در استقلال اجازه نمی داد او ماشینش را سر تمرین بیاورد. خسرو حیدری: این بازیكن استقلال هیوندای IX55 دارد و معمولا اتومبیل دیگری سوار نمی شود. فرهاد مجیدی: او قبلا بی ام و سوار می شد ولی چند وقتی است از رنجرور استفاده می كند. در ادامه به اتومبیل برخی چهره های شاخص فوتبالی سایر تیمها نیز اشاره می كنیم: علی دایی: سرمربی متمول راه آهن كه توفیق زیادی در كارهای اقتصادی دارد، تا قبل از تصادف مرگبار سال گذشته اش از پرادو استفاده می كرد ولی پس از اینكه ماشینش چپ شد، به پورشه مدل پانامرا رو آورده است. كریم باقری: كاپیتان سابق پرسپولیسا كه این روزها كنار سایر بازیكنان تمرین می كند و در برخی مواقع نقش مشاور گل محمدی را ایفا می كند، یك كادیلاك پلاك موقت سوار می شود. این ماشین اگر پلاك عادی بود نزدیك به 1 میلیارد تومان قیمت داشت. محمدرضا خلعتبری: ستاره سپاهان كه ابتدای فصل قرار بود به پرسپولیس ملحق شود چند ماهی است یك پورشه خریده و از آن استفاده می كند. رضا عنایتی: مهاجم كهنه كار این فصل مس كرمان از اولین بازیكنانی بود كه وقتی بقیه فوتبالیست ها پراید سوار می شدند، ماكسیما خرید. او در حال حاضر هیوندای كوپه سوار می شود. در هر صورت شاید بتوان تنها نقطه اشتراك فوتبالیست های ایرانی با همتایان خارجی خود را علاقه مشترك به اتومبیل های گران قیمت دانست. به هر حال این گوشه ای از مدل اتومبیل های فوتبالیست های ایرانی بود؛ فوتبالیست هایی كه به گفته بسیاری از كارشناسان، مبلغ قراردادشان بالاتر از توانایی هایشان است و چند برابر لیاقتشان پول می گیرند. پولی كه عمدتا از مجاری دولتی و بیت المال پرداخت می شود.

كریم باقری:
كاپیتان سابق پرسپولیسا كه این روزها كنار سایر بازیكنان تمرین می كند و در برخی مواقع نقش مشاور گل محمدی را ایفا می كند، یك كادیلاك پلاك موقت سوار می شود. این ماشین اگر پلاك عادی بود نزدیك به 1 میلیارد تومان قیمت داشت.

محمدرضا خلعتبری:
ستاره سپاهان كه ابتدای فصل قرار بود به پرسپولیس ملحق شود چند ماهی است یك پورشه خریده و از آن استفاده می كند.

رضا عنایتی:
مهاجم كهنه كار این فصل مس كرمان از اولین بازیكنانی بود كه وقتی بقیه فوتبالیست ها پراید سوار می شدند، ماكسیما خرید. او در حال حاضر هیوندای كوپه سوار می شود.

در هر صورت شاید بتوان تنها نقطه اشتراك فوتبالیست های ایرانی با همتایان خارجی خود را علاقه مشترك به اتومبیل های گران قیمت دانست. به هر حال این گوشه ای از مدل اتومبیل های فوتبالیست های ایرانی بود؛ فوتبالیست هایی كه به گفته بسیاری از كارشناسان، مبلغ قراردادشان بالاتر از توانایی هایشان است و چند برابر لیاقتشان پول می گیرند. پولی كه عمدتا از مجاری دولتی و بیت المال پرداخت می شود.

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۲۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
نعیمه می گوید: (۱۳۹۲/۰۲/۲۳)

عاغا ماکه راضی نیستیم!!!

ارسال نظر در "خودرو فوتبالیست های معروف ایرانی چیست؟+ تصاویر"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.