امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | دختر پسر کش به این میگن (+عکس)

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

دختر پسر کش به این میگن (+عکس)

دختر پسر کش به این میگن (+عکس)

دختری که پسران را برای کشتن به خانه اش می کشاند

دو دختر جوان در ایلینویز آمریکا در جنونی سادیستی پسران را با ترفند و فریب به خانه‌ای می‌کشاندند و پس از قتل آنها اجسادشان را در گوشه‌ای پنهان می‌کردند.
در این جنایت هولناک پلیس ایلینویز با کشف اجساد دو تن از پسران در خانه دختر ۱۸ ساله‌ای به نام آلیسا ماسارو، سه همدست او را هم که یک دختر ۲۴ ساله و دو پسر ۲۱ و ۱۸ ساله هستند دستگیر کرده است.

طبق شواهد به دست آمده و نظرات کارشناسان این دختر ۱۸ ساله از کودکی دچار نوعی جنون بوده و به گفته یکی از دوستانش در بچگی از آرزوی کشتن پسران صحبت می‌کرد.
دو جوانی که اجسادشان پیدا شده، دو پسر سیاهپوست ۲۲ ساله بودند که هر دوی آنها از پنج سال پیش از این جنایت ارتباط نزدیکی با یکدیگر داشته‌اند.

سخنگوی پلیس گفته اجساد دو قربانی در حالی کشف شده که نیمی از بدن‌شان در اثر ماندگی فاسد شده بود.
یکی از همدستان این دختر قاتل فرزند یک افسر پلیس آمریکا است که از چند ماه قبل در جریان یک مهمانی با این دختر و دو دوستش آشنا می‌شود.

مایک ترافون، افسر ویژه این پرونده گفت: «این کشتار وحشیانه‌ترین و نفرت‌انگیزترین جنایتی است که در طول ۲۷ سال خدمتم با آن روبه‌رو شده‌ام. نه تنها یادآوری صحنه جنایت در جایگاه یک پلیس حالم را بد می‌کند، بلکه به عنوان یک انسان این بی‌حرمتی را به هیچ‌وجه نمی‌توانم تحمل کنم.»

منبع : جام نیوز

تاریخ: ۱۳۹۱/۱۲/۱۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
اکی می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۱۲)

دمشون واقعا گرم!!

بلال می گوید: (۱۳۹۱/۱۲/۱۵)

فکر نمی کنید گناه داره که چهره این افرادو نشون می دید :)))

ارسال نظر در "دختر پسر کش به این میگن (+عکس)"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.