امروز و ساعت دقیقه می باشد.

دعوا در پشت صحنه مسابقات مردان آهنین 91

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

دعوا در پشت صحنه مسابقات مردان آهنین 91

جدیدترین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران امسال در حالی در کیش بدون حضور مرحوم روح الله داداشی به پایان رسید که برادر او یعنی علی داداشی به عنوان مربی و داور در کنار فرامرز خودنگاه این دوره را برگزار کردند.

اخبار دریافتی خبرنگار ما حاکی است که علی داداشی در طول این مسابقات دو بار با خودنگاه درگیر شده است؛ در پشت صحنه یکی از برنامه های این دوره، داداشی در اعتراض شدید به نحوه برخورد خودنگاه با ورزشکاران می گوید: «چرا با ورزشکاران بد صحبت می کنی تو همه شهرت خود را مدیون همین ورزشکاران و برنامه قوی ترین مردان ایران هستی…»

این دیالوگ باعث درگیری لفظی و ایجاد درگیری فیزیکی می شود که با وساطت ورزشکاران، ماجرا ختم به خیر می شود. همچنین بعد از پایان یافتن مسابقات و در روز پایانی به نفر اول مسابقات مبلغ ۱۳ میلیون تومان جایزه نقدی اهدا می شود که این موضوع باردیگر به درگیری میان داداشی و خودنگاه می انجامد. داداشی معتقد است برنامه ای که دست اندرکاران و برگزارکنندگان آن حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار و اسپانسر جذب کرده است؛ نباید به نفر اول مسابقات تنها ۱۳ میلیون تومان بدهد که هم نا چیز است و هم در شان قوی ترین مرد ایران نیست. این موضوع هم با عث درگیری و ایجاد ناراحتی در روز پایانی مسابقات می شود.

بنابر اطلاع خبرنگار «۲۴» تلویزیون نیز امسال برای پخش این مسابقات دست به ابتکار جالبی زده و طبق شنیده های خبرنگار ما، قرار است این مسابقات همراه با برگزاری یک مسابقه پیامکی برای مردم پخش شود و مردم «مرد اخلاق» قوی ترین مردان ایران را انتخاب کنند. در میان گزینه های سیما برای پخش این مسابقات، نام مرحوم روح الله داداشی نیز به چشم می خورد. گفته می شود این اقدام سیما برای کم کردن حواشی برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران و برخی شایعات پیرامونی قهرمانان این مسابقات و این رشته ورزشی در کشور انجام می شود.

باز نشرجامع ترین پورتال ایرانیان berooztarinha.com

logo berooztarinha small مد در پرواز :سفر ناگهاني كيم كارداشيان به شهر لس آنجلس

تاریخ: ۱۳۹۱/۰۱/۰۲ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مسعود می گوید: (۱۳۹۱/۰۱/۱۲)

دوست عزیز در نظر سنجی اسم داداشی نیست که برای چی دروغ میگی؟!

مهسا می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۱۴)

علی داداشی چه در سر خود میپروراند آیا با افکار پلیدانه ای که در سر خود دارد نامی از برادر قهرمان خود در میان مردم میگذارد؟چه کسی توان مقابله شدن با داور بین المللی فرامرز خودنگاه را دارد که علی داداشی یکی از آنها باشد آیا این مرد به فکر پول است؟؟؟شهرت است محبوبیت است یا بد نام کردن برادر پهلوان خود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sasan می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۱۶)

مهسا خانوم فكر نميكني چند ماه دير به تاپيك سر زدي ونظر دادي اين تاپيك مال فروردينماه بوده…..
در ضمن ورزش دوستان بهتر طرفدار ورزشكار ان باشند تا داوران اين ورزشكاران كشور هستند كه افتخار ميافرينند نه داوران….
نظرتون يه مقدار رنگ بوي …..ميدهد.

مازیار می گوید: (۱۳۹۱/۰۴/۲۹)

واقان باید داوری که 2میلیارد پول گیرش اومده 13میلیون به قوی ترین مرد اهنین بده واقان این انصافه

ارسال نظر در "دعوا در پشت صحنه مسابقات مردان آهنین 91"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.