امروز و ساعت دقیقه می باشد.

کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران + عکس

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران + عکس

کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران + عکس

خوشبختانه با اقدامات پیشگیرانه ماموران وزارت اطلاعات و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی این اقدامات خنثی گردید و عوامل تشویق کننده آن در چند روز گذشته دستگیر شده اند.

یکی از خبرنگاران با پیگیری هایی که در تهران انجام داده است توانسته با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ و وزارت اطلاعات یکی از زنان بی بند وبار که در تهران اقدام به کشف حجاب کرده و یکی از سرکردگان و خودفروخته های ضد انقلاب بوده است را شناسایی و دستگیر کردند.

این زن ضد دین که در چند روز گذشته در تهران بصورت آزادانه گشت و گذار می کرده است و کسی هم متوجه زن بودن وی نشده در صحبت کردن با خبرنگار انقلاب بصورت اتفاقی و از روی لحن صحبت کردن و اندام وی مشخص شده که او زن است و اقدام به کشف کرده که با پیگیری و تعقیب کردنش بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی دستگیر شد.

این زن دستگیر شده که پس از پانزده سال خارج نشینی به ایران بازگشته است و لیدر اصلی جریان بی عفتی در تهران بوده است رسما در بازجویی خود پس از دستگیری اش در وزارات اطلاعات هدفش را ترویج بی حیایی در جامعه اسلامی ایران عنوان کرده و اعلام داشته است که با چند زن دیگر قصد داشته اند در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ جریان کشور را به سمت و سو های از پیش طراحی شده ضد انقلاب ببرند که خوشبختانه با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی و همکاری مجموعه خبری انقلاب نیوز خنثی گردید و این زن و چند فرد مرتبط با آن در تهران دستگیر شدند که جای تقدیر فراوان دارد.

این زن در وزارت اطلاعات رسما همکاری خود را با مخالفان نظام افشا کرده است و اینکه قصد داشته با برخی عناصر خود فروخته دیگر در تهران و چند شهر دیگر اقدام به کشف حجاب نمایند که خوشبختانه نتوانسته به جایی برسد و اقدامی انجام دهد و در اولین روز از کشف حجاب در تهران بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

منبع: شریان نیوز

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۱/۲۱ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
شایسته می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۱)

فکر کرده اینجا کجاست؟ لسانجلس؟
برو بابا ما این همه شهید ندادیم که بعد از 33 سال تو بیای اینجا و با چند نفر بخواهین اعتقادات مردم رو که واسشون عزیزای دلشون رو دادن زیر پا بگذارید و به قول خودتون نظام رو براندازید و مردم رو بی حیا کنید؟؟؟ این کاراتون نهایت بچگیتون رو میرسونه!!! مردم ایران بیدی نیستند که با این بادها بلرزند!!!!
مسخ شده غرب بدبخت……………

علی می گوید: (۱۳۹۲/۰۱/۲۱)

ای کاش به این اندازه که به حجاب یا برخی اسم ها یا…حساس باشیم کمی هم مواظب اعمال و رفتارمون می بودیم به نظرم اینطور مسائل نه تنها باعث شادی روح شهدامون نمیشه بلکه تعصب های بی جا باعث عقب گرد ما میشه من به شخصه دیدم کسانی رو که با انجام معصیت و در مقابل اون با انجام برخی فرایض الهی به گونه ای کارهای خودشون رو توجیه و به واقع رفع احساس گناه از خود می کنن اینطور دینداری بدون تفکر و تعقل و فقط با تکیه بر سنت و جبر مطمعنا نه تنها باعث تکامل نشده بلکه یقینا نتیجه عکس خواهد داد.قضاوت تنها از روی حجاب فرد مبنی بر خوب و بد بودن افراد کار صحیحی نیست و معیار سنجش نگاه همه جانبه به عقاید و اعمال افراد می باشد.

دانلود آهنگ خارجی می گوید: (۱۳۹۳/۰۸/۲۱)

واقعا ک شورشو در اوردن

واقعا

محدثه می گوید: (۱۳۹۳/۱۱/۰۵)

واقعا خسته نباشید!!!
فکرخیا نت به این اسلام که بذر عاشورای حسین ع است وانقلابی که امام(ره)رقم زده یعنی برابر با مرگ.
جناب آقای علی….بی حیایی که از بین رفت افکار شوم وپلید دشمن رو هم با خود آورد و آن را کم کم داره جایگزین عقایدمون میکند!!مگر حیا فقط یک قسم دارد؟آن هم حجاب است؟شکستن قبح گناه در جامعه انواع بی حیایی را به دنبال خود میکشاند! یک نمونه اش این بود اما خیلی متفاوت تر وآشکارتر زیرا هدفش نشانه رفتن این انقلاب بوده…..وجزءمبلغان فرهنگی زد اسلام.
یادمان نرود که ما همه فرزندان عاشورا هستیم.
پس اگر من یاد نگرفتم امر به معروف ونهی از منکر بکنم باید آماده ی جنگ با خدا باشم…
ما مامور به انجام تکلیف هستیم.
به اعمال بقیه چکار داریم؟اگر بر این بناست پس همه باید بی تفاوت باشیم وبزاریم اسلام زیر پایمان له بشود!
بدون شک حجاب که رفت حیا را هم با خودمیبره وحیا که رفت دیگر قبح همه ی گناهان شکسته شده…

ارسال نظر در "کشف حجاب یک زن بی بند و بار در تهران + عکس"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.