امروز و ساعت دقیقه می باشد.

سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر

به کمک اینترنت از الکسارنک تولز هدیه بگیرید

سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر

سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر

در یکی از روستاهای قبیله ای پاکستان یک زن گون بخت از سوی قاضی مستقر در آنجا فقط به علت همراه داشتن گوشی موبایل به سنگسار محکوم شد.

سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر

روزنامه کویتی الوطن می نویسد، این زن جوان که مادر 2 فرزند بود به بهانه داشتن موبایل و “خروج از قوانین اسلامی” در کمال ناباوری سنگسار شده است. اعضای قبیله این زن معتقدند که همراه داشتن گوشی موبایل برای زن، خیانت بزرگ به شمار می آید و خیانتکار هم مستحق سنگسار است.
حکم سنگسار این زن جوان روز 11 سپتامبر گذشته با حکم قاضی مستقر در این روستا اعلام و اجرا گردید، بر اساس گقته منابع آگاه به خانواده این زن حتی اجازه حضور در تشییع جنازه او داده شد.
در این منطقه از پاکستان، تفسیرهای افراطی و اشتباهی از شریعت و مقررات اسلامی وجود دارد به همین دلیل قتل بسیاری از زنان با بهانه های مختلف روبه افزایش است. مجازات سنگسار هم اکنون به عنوان یک مجازات قانونی حداقل در 15 کشور جهان وجود دارد.آمارهای جدید نشان می دهد اجرای این مجازات در سه کشور افغانستان، پاکستان و عراق روبه رشد است.

سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر

سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۰ | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
مرتضی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

چقدر آدمای احمقی هستن به خدا

atefe می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

بیچاره

مهتاب می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

وحشیای احمق

سام می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

خدايا حكمتتو قربون.

فرامرز تهرانی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

این فرقه‌های منحرف از اسلام راستین چهره دین اسلام ناب محمدی را در نزد جهانیان مخدوش می‌‌کنند. روایت است وقتی منجی آخرالزمان ظهور می‌کند بخاطر عملکرد اصلا‌ح‌گرایانه ایشان و معرفی دین واقعی و خالی از خرافات و صددرصد الهی مورد غضب و خشم بسیاری از متعصبانی از این دست که در خبر خواندیم می‌شود و موجبات زحمت و اذیت و آزار آن منجی را فراهم می‌آورند بطوری‌که مبارزه با این جماعت خرافی خیلی بیشتر از مبارزه با کفار وقت آن منجی را می‌گیرد و در نهایت هم آن منجی اصلاج‌گر به دست متحجرین و خرافه‌پرستان به شهادت می‌رسند. البته بعد از آنکه جهان را برپایه‌های درست و ارکان رکین عدالت و الهیات بنا می‌نهند و مستضعفان عالم را به صدر و ستمگران را به اشد مجازات می‌رساند.

آرمین می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

سلام عکس اولی و دومی مال فیلم تا ثریا هست عزیزان میتونند برن دانلود کنند عکس آخری خبر ندارم …..جامعه ما روز به روز به وحشی بازی و خون خواری نزدیک تر میشه اگر بخوایم روزی جامعه خوبی داشته باشیم مطمئن باشید اون روزی هست که ظهور آقا امام زمان(غ) هست و اگر زنده باشید میبینید و تعجب خواهی کرد موفق باشید

melody می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

دادا اونا روایتن هیچ کی از اون زمون خبر نداره جز خدای سبحان. بعدا من این خبرو خونده بودم ولی عکساشو ندیده بودم بابت این مرسی . اینا پیروان اسلام نیستن چون(همانا میانه روی ترین دین، دین اسلام اس)

saeed می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۰)

خیلی بی شرمیه

skk می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۱)

ای کاش خداتو همین دنیاحقشوازین وحشیا بگیره. بلایی بسرشون بیاد که مثل همین عکسشونو توسایت بذارن

مهران می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۱)

بی شرفا

علی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۴)

عکس اولی ماله سنگسار ثریا هست ولی دومی نه

سعید حسینی می گوید: (۱۳۹۲/۰۷/۲۹)

این است نتیجه پیروی از مذهبی دروغین و انحرافی که عوامل یهود بعد از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم با جانشین قرار دادن خود بجای آن بزرگوار تحت عنوان اسلام به بشریت عرضه کردند.
آری کسانی عوامل یهود همان ابوبکر و عمر و عثمان و معاویه و یزید و…
لعنت خدا بر تمامی آنان.

علی می گوید: (۱۳۹۲/۰۸/۰۱)

احمقهایی مثل اینها هستن که آبروی اسلام رو بردن. روز جزایی هم هست و در اون روز این افراد سخترین جزا را خواهند دید. افرادی چون طالبها که خودشون رو منفجر می کنن و انسانهای بیگناه رو به کشتن می دن در حالیکه می گن الله اکبر!! این همون جهل خوارج هستش. جاهل ها!!! واسه یه موبایل سنگسار!!!

ناشناس می گوید: (۱۳۹۳/۰۹/۱۳)

واقعا چرا کسی جلو این آشغالارو نمیگیر که به اسم اسلام و مسلمانیت هر غلطی دلشون میخواد میکنند و چهره اسلام را در جهان بد جلوه می دهند ، خدا هزار بار لعنتشون کنه که اسلام را دین خشونت جلوه میدن ادم دلش به درد میاد وقتی این صحنه های زجر آور رو میبینه

ارسال نظر در "سنگسار این زن به علت همراه داشتن گوشی موبایل + تصاویر"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.