امروز و ساعت دقیقه می باشد.

بروزترین ها | 6 راز زوج های خوشبخت و عاشق

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

6 راز زوج های خوشبخت و عاشق

zoj

6 راز زوج های خوشبخت و عاشق

به گزراش بروزترین ها ما همه آنها را دیده ایم و در یک نقطه ممکن است به آنها غبطه بخوریم: همه آنها زوج های خوشحال و دوست داشتنی ای به نظر می رسند.زوج های خوشبخت واقعا از زندگی مشترکشان لذت می برند. این یک ترکیب قدرتمند است. ممکن است حس کنید رسیدن به آنها در طول زمان سخت است. اما خبرهای خوبی در راه است: (البته پس از انتخاب شریک مناسب) با انجام این مهارتهایی که هرکسی توانایی پرورش آن را دارد یک رابطه شاد داشته باشید.

ایجاد یک دیدگاه واقع بینانه : زوج هایی که چگونه شاد بودن را درک می کنند و می دانند که شیفتگی مراحل اولیه رابطه، آخرین چیز نیست و آنرا با یک احساس عمیق تر و غنی تری از تعهد جایگزین می کنند.آنها همچنین می دانند که همه روابط تجربه فراز و نشیب هاست، پس در زمان مشکلات و گرفتاریهای سخت غافلگیر نمی شوند یا در زمان اتفاق بیش از حد نگران نمی شوند.

تلاش برای رابطه: درست مثل هرچیز دیگری در زندگی، یک رابطه موفق نیاز به تلاش دارد. تبدیل شدن یه یک زوج خوشحال خودبه خود اتفاق نمی افتد. سوء تفاهم ها و مشکلات باید قبل از آنکه چرکین شود گفته شوند،  زیرا نادیده گرفتن آنها باعث می شود که روابط در سراشیبی قرار گیرد.

تفاوت های یکدگر را درک کنید: درباره آن چیزی از شریک زندگیتان که  در آغاز رابطه شما را جذب کرده فکر کنید. یک نگاه تازه به تفاوت های خود د اشته باشید. برروی صفات مثبت شریک زندگیتان تمرکز کنید وراهی را برای درک تفاوت های یکدیگر پیدا کنید. تعادل بین تفاوت های یک زوج آنها را به یک تیم خوب تبدیل می کند.

آن را تازه نگه دارید: این شامل شگفتی ها و ماجراهای درون رابطه شماست.این مسئله به زنده بودن جریان و حرارت زندگی کمک می کند. زوج های خوشبخت و شاد زندگی را از جریانات متلاطم می سازند. پس برای آغاز آخر هفته برنامه ریزی می کنند، به تعطیلات رویایی  می روند یا  بسادگی با شروع برنامه های سرگرم کننده و بلند پروازانه باهم  از آنها لذت می برند.

انتظار نداشته باشید که شریک زندگیتان تغییر کند : اگر شما و شریک زندگیتان تلاش برای تغییر یکدیگر را متوقف کنید، این باعث خواهد شد بسیاری از مشاجرات شما از بین برود. سعی کنید زمانی که شریک زندگیتان چیزی که شما دوست دارید را انجام می دهد ازاوتعریف کنید . این یک استراتژی خوب برای تشویق رفتارهای مثبت است.

به شریک زندگیتان احترام بگذارید : با احترام با شریک زندگیتان رفتار کنید احتمال خیلی بالایی هست که مشابه این رفتار از طرف اوبازگشت داده شود.

پس دیگر منتظر چه چیز هستید؟ حالا بهترین زمان برای قرار دادن این رازهای رابطه، درون مجموعه ی زندگی روزانه شماست. یک تلاش کوچک می تواند یک مزیت بزرگ برای زندگی عاشقانه شما باشد.

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی بروزترین ها

تاریخ: 2012/11/23 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "6 راز زوج های خوشبخت و عاشق"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای داغ


  •  

پیوندهای ویژه

  • دانلود آهنگ جدید
  • دانلود آهنگ شاد