امروز و ساعت دقیقه می باشد.

خودکشی دو دختر تبریزی نافرجام ماند

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

خودکشی دو دختر تبریزی نافرجام ماند

عصر امروز ۹ اسفند ماه ۹۶ دو دختر تبرزی خو را از پل کابلی تبریز به پایین پرتاب کردند اما جان سالم به در بردند. خودکشی دو دختر تبریزی

خودکشی دو دختر تبریزی

دو دختر جوان که دقایقی قبل خود را از پل کابلی تبریز به پایین انداختند زنده اند. سخنگوی اورژانس ۱۱۵ استان بگفت: این دو دختر حدود ۱۷ سال سن دارند و خودکشی آنها ناموفق بوده است. شادی نیا گفت: این دختران که دچار شکستگی پا و اندام ها شده اند ، توسط عوامل اورژانس به بیمارستان امام رضا علیه السلام تبریز منتقل شد.    

تگ ها و چکیده :
- ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد خودکشی (لاتین suicidium ، از ریشه sui caedere ، "کشتن خود") عملی عمدی است که باعث مرگ فرد شود. خودکشی اغلب به علت یأس صورت می‌گیرد که علت آن اغلب به اختلال روانی نظیر افسردگی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، شکست عشقی، اعتیاد به الکل، یا سوء مصرف دارو نسبت داده می‌شود. اغلب، عوامل استرس‌زا مانند مشکلات مالی یا . اخبار خودکشی درپی مرگ کاووس سیدامامی، فعال محیط زیست و استاد دانشگاه امام جعفر صادق در زندان و اعلام مسئولان زندان مبنی بر " " وی، بحث بر سر دلایل مرگ زندانیان در بندهای امنیتی مجددا مطرح شده است.  
ادامه:
تصاویر برای خودکشی مشاهده ویدئوی ″ ″ سیدامامی در زندان و ″پنهانکاری حکومتی . شماری از نمایندگان مجلس ایران فیلمی را مشاهده کرده‌اند که قرار بود سند " " سیدامامی باشد. علی مطهری گفت، در این فیلم لحظه " " پژوهشگر ایرانی- کانادایی مشهود نیست. خانواده سیدامامی خواستار کالبدشکافی او شده‌اند. انتقاد احمدی‌نژاد از ' خودکشی در زندان' و 'پاسخگو نبودن' رهبر در قبال قوه . رئیس‌جمهور سابق ایران که از حضور در دادگاه معاون خود منع شده بود، مقابل دادگاه از قوه قضاییه و ' خودکشی در زندان' انتقاد کرد و گفت هیچ نهادی حتی رهبر پاسخگوی شکایت‌ از قوه قضاییه نیست. محمود احمدی‌نژاد هشدار داده که با 'همت مردم' این شرایط به‌زودی به نفع ملت تغییر خواهد کرد و 'ظلم باقی نخواهد ماند. '
ادامه:
جزییات یک خودکشی حاشیه ساز در زندان اوین /فیلم - دنیای اقتصاد۱ روز پیش . توضیحات نقوی حسینی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره "کاووس سید امامی" در زندان اوین. « » در زندان - رادیو فردا۱ روز پیش . فرداکاتور:« » در زندان،طرح از اسد بیناخواهی. بروجردی: خانواده سیدامامی او را پذیرفته و درخواست . - رادیو فردا۱ روز پیش . رامین سیدامامی، فرزند این استاد دانشگاه، روز شنبه در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت که به خانواده آقای سیدامامی خبر داده‌اند که این استاد دانشگاه که چهارم بهمن ماه بازداشت شده بود، در زندان در گذشته است، و دلیل مرگ او « » اعلام شده است. بعدتر دادستان تهران اعلام کرد که کاووس سیدامامی یکی از فعال محیط .  
ادامه:
یا جنایتی دیگر درزندان های جمهوری اسلامی؟ - Gooya News3 روز پیش . در همین حال، رامین سید امامی پسر کاووس سیدامامی روز ۲۱ بهمن در صفحه توئیتر خود خبر داد که پدرش دو هفته پس از بازداشت، در زندان درگذشته است و مقام‌های زندان نیز علت آن را « خودکشی » اعلام کرده اند. ۲۷۶۵۷۱۲۳_۱۰٫ jpg کاووس سیدامامی، دکترای جامعه شناسی و عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی و علوم سیاسی دانشگاه . توضیحات دادستان تهران درباره نحوه خودکشی سیدامامی/شیوه جاسوسی . ۱۸ ساعت قبل . دادستان تهران در خصوص دستگیری تعدادی از متهمان مرتبط با یک شبکه جاسوسی توضیحات تکمیلی ارائه کرد.  
تاریخ: 2018/03/01 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "خودکشی دو دختر تبریزی نافرجام ماند"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه