امروز و ساعت دقیقه می باشد.

اتفاق عجیب برای مدیرعامل پرسپولیس،حمیدرضا گرشاسبی در کنسرت گروه چارتار پسرش

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

مدیرعامل پرسپولیس در کنسرت پسرشجای نشستن پیدا نکرد

حمیدرضا گرشاسبی ، مدیرعامل پرسپولیس ، شب گذشته در کنسرت پسرش که در برج میلاد برگزار شده بود با اتفاق عجیبی روبرو شد. حمیدرضا گرشاسبی ، مدیر عامل پرسپولیس

اتفاق عجیب برای مدیرعامل پرسپولیس

  شب گذشته کنسرت گروه چارتار در برج میلاد برگزار شد که با حواشی زیادی همراه بود. آرمان گرشاسبی خواننده گروه چارتار فرزند حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس است. حضور حمیدرضا گرشاسبی، مدیر عامل پرسپولیس در این کنسرت با حواشی همراه بود. گرشاسبی به همراه همسر خود به کنسرت آمد و دقایقی را در قسمت VIP نشست. اما به دلیل برخی ناهماهنگی ها نتوانست مهمان های خود را در کنارش داشته باشد و به همین دلیل او و همسرش جای‌شان را به مهمان های خود دادند. مدیر عامل پرسپولیس به دلیل کمبود جا برای نشستن از سالن خارج شد و نتوانست به سالن برگردد. در همین میان، خواننده گروه چارتار متوجه عدم حضور پدر مادرش در سالن شد و از نورپرداز خواست تا نور سالن را روشن کند و از عوامل کنسرت جویای حضور پدر و مادرش شد. او پس از این اتفاق گفت:« تا زمانی که پدرم وارد سالن نشود نمی‌خواند.» گرشاسبی پس از حضور در سالن به شدت مورد تشویق طرفداران قرار گرفت.

تگ ها و چکیده :
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادسرانجام در مرداد ۱۳۹۰؛ در پی دعوی باشگاه علیه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس سهامی خاص، قاضی شعبه ششم دادگاه عمومی مجتمع قضایی شهید بهشتی رای قطعی به تعلق برند پرسپولیس به باشگاه، و حذف نام پرسپولیس از شرکت پرسپولیس سهامی خاص داد. درتاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۰ محمد رویانیان مدیر عامل وقت تیم پیروزی اعلام کرد . تصاویر برای
ادامه:
علی‌اکبر طاهری - ویکی‌پدیاعلی‌اکبر طاهری (زاده ۱۳۳۵ در تهران) مدیرعامل سابق باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران از خرداد ۱۳۹۴ تا آذر ۱۳۹۶ میباشد. او در ابتدا سرپرستی باشگاه پرسپولیس را بر عهده داشت. طاهری در سال ۱۳۹۲ توسط محمود گودرزی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور اقتصادی شد. او در گذشته مدیر عامل شرکت ساپکو نیز بوده‌است. اتفاقی عجیب برای در کنسرت پسرش - خبرآنلاین۳ ساعت قبل . ۱۱نیوز نوشت: شب گذشته اتفاق عجیبی برای حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پرسپولیس در کنسرت پسرش رخ داد. باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس – مدیران باشگاهوی از آبان ۱۳۷۲، بعد از واگذاری پرسپولیس به وزارت مهادن و فلزات، مدیر عامل پرسپولیس شد. عابدینی متولد ۱۳۲۷ در تهران است و سابقه بازی در باشگاه پرسپولیس را نیز در کارنامه خود داشته است. وی پیش از مدیرعاملی استاندار لرستان و خراسان بوده است. وی تا زمستان ۱۳۷۹ در پست مدیریت پرسپولیس حضور داشت. قهرمانی پرسپولیس .  
ادامه:
اخبار مدیرعامل پرسپولیس - قطرهقول گرشاسبی به ستاره های پرسپولیس مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنان این تیم قول داد. - خطر بیخ گوش قرمزپوشان/برخلاف ادعای وثوق احمدی این تیم در آستانه کسر امتیاز " ۱۲:۳۳ بیانی: در بازی دیشب اگر الهلال هم پیروز زمین می شد، کسی تعجب نمی کرد/ دربی برگشت پرگل خواهد. اخبار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس - قطرهگرشاسبی: به دنبال جلسه با اینفانتینو هستیم به دنبال برگزاری جلسه ای با اینفانتینو هستیم تا مباحثی در خصوص مسائل حقوقی باشگاه را مطرح کنیم. - : محمدرضا گرشاسبی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: بازی امروز سرسره بازی بود. از طرفی هم برانکو. مدیرعامل پرسپولیس - جام نیوزجام نیوز. اخبار رسانه‌های برون مرزی و داخلی.  
ادامه:
دلیل واقعی استعفای مدیرعامل پرسپولیس - مشرق نیوز۵ نوامبر ۲۰۱۷ . شاید استعفای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس باعث تعجب اهالی فوتبال شده باشد اما او چاره ای جز جدایی از باشگاه را نداشت. مدیر عامل جدید پرسپولیس مشخص شد - باشگاه خبرنگاران۵ نوامبر ۲۰۱۷ . پس از خداحافظی نابهنگام طاهری از پرسپولیس و به نوعی استعفا از سمت مدیر عاملی این باشگاه از امروز زمام اموز پرسپولیس بدست مدیر عامل جدید خواهد بود.  
تاریخ: 2018/02/27 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "مدیرعامل پرسپولیس در کنسرت پسرشجای نشستن پیدا نکرد"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه