امروز و ساعت دقیقه می باشد.

پوست خربزه و درآمد میلیاردی از صادرات پوست خربزه برای کشور poste kharboze

تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

درآمد میلیاردی از پوست خربزه

در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات یا پوست خربزه صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند. صادرات پوست خربزه

صادرات پوست خریزه

صادرات پوست‌خربزه تاکنون حاشیه‌های متعددی در فواصل زمانی مختلف ایجاد کرده اما شاید جالب باشد بدانید در کتاب مقررات صادرات و واردات نیز فصلی به نام «میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات یا پوست خربزه» وجود دارد و در آمارهای صادراتی نیز این محصول لحاظ شده است. ️کانادا دیگر بازاری است که ۱۵۷۵ دلار واردات در این بخش داشته و لهستان با حدود ۱۸۵هزار و ۹۹۱ دلار، بحرین ۸۰ دلار، هلند ۷۳۰ دلار، آلمان با ۷۳۱۶ دلار از دیگر بازارهای این محصول به شمار می‌روند. ️پوست خربزه دارای فواید فراوان دارویی است

خواص پوست خربزه :

خوردن ۸ گرم دم کرده ی پوست خشک شده ی خربزه ، سنگ مثانه را دفع می کند. ضماد پوست خربزه برطرف کننده باد و نزله و ورم های دماغی بخصوص برای اطفال می باشد. انداختن یک تکه از پوست خربزه در دیگ غذا و گوشت خیلی زودتر از معمول می پزد.

تگ ها و چکیده :
درآمد میلیاردی از ! - ایسنا۱۱ ساعت قبل . در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات یا صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند. خواص جالب خربزه ، و تخم خربزه +مضرات | ساتین۹ آگوست ۲۰۱۷ . خربزه Persian melon دارای ویتامین A است و از این رو در ترمیم و تجدید سلولهای بدن نقش دارد. خربزه با داشتن خاصیت ادرارآور بودن در بیماریهای سنگ کلیه و مثانه مفید است؛ در این بیماریها باید نمک و فلفل کمتر خورده شود. خربزه سرشار از ویتامینهای A ،D و C و سلولز است. خربزه به علت دارا بودن خاصیت ملیّن، برای .  
ادامه:
درآمد میلیاردی از ! - عصر ایران۴ ساعت قبل . درآمد میلیاردی از پوست خربزه ! اگرچه ریز آمارهای صادراتی در ماه‌های اخیر از سوی گمرک در دسترس قرار نمی‌گیرد اما آمارهای مهر ماه گویای آن است که یکی از مقاصد محصولات این گروه کشور افغانستان است که در هفتمین ماه سال حدود ۲۳۰۰ دلار واردات داشته است. در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست . | درآمد میلیاردی از فروش | خواص . درآمد ۵۰ هزار دلاری از صادرات . در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات. یا پوست خربزه صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان. بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند. به گزارش ایسنا، صادرات پوست‌خربزه تاکنون حاشیه‌های متعددی در فواصل زمانی مختلف ایجاد . خواص پوست خشک خربزه | کدبانوی ایرانیخواص پوست خشک خربزه. خواص خربزه. خربزه یکی از بهترین میوه های تابستانی به شمار می رود. طبیعت خربزه از نظر سردی و گرمی معتدل و تر (رطوبتی) است که هرچه شیرین تر باشد “گرمی و تری” خربزه بیشتر است. خربزه برای تقویت اشتها مفید است و دارای ویتامین های A و B و C می باشد و دارای کلسیم، پتاسیم،… ادامه مطلب ».  
ادامه:
درآمد میلیاردی از ! - در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات یا صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند. خواص جالب خربزه ، و تخم خربزه +مضرات | خبرگزاری - آریا۹ آگوست ۲۰۱۷ . خبرگزاری آریا - خربزه Persian melon دارای ویتامین A است و از این رو در ترمیم و تجدید سلولهای بدن نقش دارد. خربزه با داشت. خربزه درمانی - خواص خربزه - comهم چنین انداختن تکه ای در دیگ غذا سبب زود پختن گوشت و طعام می شود. به علاوه خوردن مشتی از پوست خشک کوبیده آن تا چند روز با آب، سنگ کلیه را از بین می برد. علاوه بر خواص فوق الذکر خربزه ملین، قاعده آور، درمان کننده استسقاء یبوست، نقرس، روماتیسم، کم خونی، لاغری، سل ریوی، یرقان و ضعف جنسی و از عوامل موثر .  
ادامه:
درآمد میلیاردی تجارت پوست خربزه | رکنا۶ ساعت قبل . رکنا: در ۱۰ ماهه اول امسال یک‌میلیارد و ۸۶۸ میلیون دلار میوه‌های خوراکی، پوست مرکبات یا صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند. خواص خربزه - نمناکخواص خربزه و خواص خوردن خربزه که بی نظیر بوده و برای کاهش فشار خون مفید می باشد و پوست را شاداب و مضرات خوردن خربزه را در نمناک ببینید.  
تاریخ: 2018/02/24 | بازدید:
مطالب تصادفی
مطالب مرتبط
ارسال نظر در "درآمد میلیاردی از پوست خربزه"

(نمایش داده نمی شود)

پر کردن مواردی که * دارد، الزامیست.
تبلیغات 468 در 60 پیکسل در بروزترین ها

تبلیغات متنی بروزترین ها

پیوندهای ویژه